Allen-Bradley 1606-XL120E-3
AC/DC POWER SUPPLY STD 120W 24V 480VAC 3PH INPUT, A
Tell us what you need?
Stan
Potrzebujesz więcej?
Przedstawiamy 1606-XL120E-3,wysoce wydajne zasilacz AC/DC zaprojektowany specjalnie do wymagających zastosowań przemysłowych. Dzięki mocnemu wyjściu 120W i możliwości wejściowej 480VAC na trzech fazach, to zasilacz zapewnia niezawodne działanie i stabilność w systemach elektrycznych.
Nie można wysyłać nowych produktów Allen-Bradley do Stanów Zjednoczonych.
General
Manufacturer:
Allen-Bradley
Range:
1606-series
Typ produktu:
Power supplies
PLM
Faza produktu:
Obsolete
Logistics
Wymiary (cm):
15,088 x 9,5 x 14,3
Waga:
0,00kg
Kod towaru:
Przepisy dotyczące kontroli wywozu:
N
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-89%
Water use
-57%