Allen-Bradley 1756-PA75R
CONTROLLOGIX 85-265 VAC REDUNDANT POWER SUPPLY, (5V @ 13 AMP). INPUT…
Stan
Jak działa zlecenie naprawy?
  1. Dodaj naprawę do koszyka i złóż zamówienie
  2. Otrzymasz formularz RMA na adres e-mail
  3. Zapakuj produkt z formularzem RMA i wyślij go do nas
  4. Naprawiamy i testujemy, a następnie odsyłamy w 2 tygodnie
Cashback
Bez podatku
Informacje o transporcie i przetwarzaniu
Wysyłka ekspresowa i zamówienia pilne
Potrzebujesz więcej?
Przedstawiamy Redundantne Zasilanie CONTROLLOGIX 85-265 VAC, wysokowydajną rozwiązanie zaprojektowane do krytycznych zastosowań wymagających niezawodnej energii. Z zakresem napięcia wejściowego 85-265 VAC i mocą wyjściową 75W przy 60°C, to zasilanie zapewnia stałą wydajność w zmieniających się warunkach.
Opracowane przez Allen-Bradley, ten model (sku: 1756-PA75R) oferuje 5V przy 13 AMP i wspiera znaczącą moc wejściową 120VA, 115A. Funkcje redundancji zapewniają zwiększoną niezawodność, co czyni go idealnym dla sektorów wymagających nieprzerwanego zasilania dla systemów automatyki i sterowania.
CONTROLLOGIX 85-265 VAC REDUNDANT POWER SUPPLY, (5V @ 13 AMP). INPUT VOLTAGE RANGE: 85-265V AC; INPUT POWER: 120VA, 115A; OUTPUT POWER: 75W @ 60°C
Nie można wysyłać nowych produktów Allen-Bradley do Stanów Zjednoczonych.
General
Manufacturer:
Allen-Bradley
Range:
Controllogix
Typ produktu:
Power supplies
PLM
Faza produktu:
Active
Logistics
Wymiary (cm):
32,00 x 24,50 x 10,00
Waga:
1,50kg
Kod towaru:
Przepisy dotyczące kontroli wywozu:
N
EAN:
CO2 eq
-72%
Resource use minerals and metals
-95%
Water use
-83%
Can I buy on account at JC-Electronics?
Why should I choose JC-Electronics?
Why can I trust refurbished electronics from JC-Electronics?
How much warranty do I get on a product?
Are all products available from stock immediately?
Can I order products urgently?
Can I have products repaired urgently?
Why should I buy refurbished electronics?
Press to skip carousel
1756-PB72
1756-PB72
POWER SUPPLY MODULE 19.2-32VDC 5V 1