Siemens 6SL3210-5BE31-5UV0
SINAMICS V20 380-480 V 3AC -15%/+10% 47-6 Rated power 15 kW with…
Stan
Jak działa zlecenie naprawy?
  1. Dodaj naprawę do koszyka i złóż zamówienie
  2. Otrzymasz formularz RMA na adres e-mail
  3. Zapakuj produkt z formularzem RMA i wyślij go do nas
  4. Naprawiamy i testujemy, a następnie odsyłamy w 2 tygodnie
Cashback
Bez podatku
Informacje o transporcie i przetwarzaniu
Wysyłka ekspresowa i zamówienia pilne
Inne dostępne opcje
Zamówienie zaległe u naszych dostawców
6SL3210-5BE31-5UV0_0
6SL3210-5BE31-5UV0 New factory sealed
99 w magazynie | Oczekiwany w ciągu 3 tygodnie
Potrzebujesz więcej?
SINAMICS V20 380-480 V 3AC -15%/+10% 47-6 Rated power 15 kW with 150% overload for 60 sec. unfiltered I/O interface: 4 DI, 2 DQ, 2 AI, 1 AO Fieldbus: USS/Modbus RTU with built-in BOP Degree of protection IP20/UL open Size: Size D 240x207x173 (WxHxD)
General
Manufacturer:
Siemens
Range:
Sinamics
Subrange:
V20
Typ produktu:
Variable frequency drives
PLM
Faza produktu:
Active
Drive
Napięcie zasilania:
380-480V AC
Główne napięcie:
380-480V AC
Główna częstotliwość:
50/60 Hz
Liczba faz przejściowych:
3
Maksymalna częstotliwość wyjściowa:
550 Hz
Maksymalne napięcie wyjściowe:
480 V
Znamionowy prąd wyjściowy:
31 A
Moc znamionowa (nominalna):
15 kW
Stopień ochrony:
IP20
Stopień ochrony:
IP20
Logistics
Wymiary (cm):
24,00 x 17,25 x 20,65
Waga:
3,98kg
Kod towaru:
Przepisy dotyczące kontroli wywozu:
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-89%
Water use
-57%