Schneider Electric ATV212H075N4
Altivar 212 - Frequency controller - 0,75kW - 480V - 3F - EM
Stan
Bez podatku
Informacje o transporcie i przetwarzaniu
Wysyłka ekspresowa i zamówienia pilne
Inne dostępne opcje
Zamówienie zaległe u naszych dostawców
ATV212H075N4_0
ATV212H075N4 New factory sealed
99 w magazynie | Oczekiwany w ciągu 3 tygodnie
Potrzebujesz więcej?
Altivar 212 to wysokowydajny kontroler częstotliwości zaprojektowany do optymalnej kontroli w szerokim zakresie zastosowań. O mocy 0,75 kW i zasilaniu trójfazowym 480 V, ten zmienny napęd częstotliwości zapewnia płynne działanie i efektywność energetyczną.
Altivar 212 - Frequency controller - 0,75kW - 480V - 3F - EMC class C2 - IP21
General
Manufacturer:
Schneider Electric
Range:
Altivar
Subrange:
212
Typ produktu:
Variable frequency drives
PLM
Faza produktu:
Active
Logistics
Wymiary (cm):
21,5 x 18 x 18,5
Waga:
1,94kg
Kod towaru:
Przepisy dotyczące kontroli wywozu:
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-89%
Water use
-57%