Schneider Electric ATV212HU22N4
Altivar 212 - Frequency controller - 2,2kW - 480V - 3F - EMC class C2…
Stan
Bez podatku
Informacje o transporcie i przetwarzaniu
Wysyłka ekspresowa i zamówienia pilne
Inne dostępne opcje
Zamówienie zaległe u naszych dostawców
ATV212HU22N4_0
ATV212HU22N4 New factory sealed
99 w magazynie | Oczekiwany w ciągu 3 tygodnie
Potrzebujesz więcej?
Altivar 212 - Frequency controller - 2,2kW - 480V - 3F - EMC class C2 - IP21
General
Manufacturer:
Schneider Electric
Range:
Altivar
Subrange:
212
Typ produktu:
Variable frequency drives
PLM
Faza produktu:
Active
Logistics
Wymiary (cm):
21,2 x 18,5 x 18
Waga:
1,95kg
Kod towaru:
Przepisy dotyczące kontroli wywozu:
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-89%
Water use
-57%