Schneider Electric ATV212WD11N4
Altivar 212 - Frequency controller - 11kW - 480V - 3F - EMC class C2…
Stan
Jak działa zlecenie naprawy?
  1. Dodaj naprawę do koszyka i złóż zamówienie
  2. Otrzymasz formularz RMA na adres e-mail
  3. Zapakuj produkt z formularzem RMA i wyślij go do nas
  4. Naprawiamy i testujemy, a następnie odsyłamy w 2 tygodnie
Bez podatku
Inne dostępne opcje
Zamówienie zaległe u naszych dostawców
ATV212WD11N4_0
ATV212WD11N4 New factory sealed
99 w magazynie | Oczekiwany w ciągu 3 tygodnie
Potrzebujesz więcej?
Altivar 212 - Sterownik częstotliwości od Schneider Electric to niezawodne rozwiązanie do sterowania silnikami, zaprojektowane w celu optymalizacji efektywności energetycznej i redukcji kosztów operacyjnych. Z mocą 11kW i napięciem 480V w systemie trójfazowym, ten sterownik zapewnia płynną i precyzyjną kontrolę procesów przemysłowych.
Altivar 212 - Frequency controller - 11kW - 480V - 3F - EMC class C2 - IP55
General
Manufacturer:
Schneider Electric
Range:
Altivar
Subrange:
212
Typ produktu:
Variable frequency drives
PLM
Faza produktu:
Active
Logistics
Wymiary (cm):
80 x 60 x 75
Waga:
31,80kg
Kod towaru:
Przepisy dotyczące kontroli wywozu:
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-88%
Water use
-57%