Schneider Electric ATV630D37Y6
ATV630 - Frequency controller - 37kW/50HP - 500V/690V - IP00
Stan
Jak działa zlecenie naprawy?
  1. Dodaj naprawę do koszyka i złóż zamówienie
  2. Otrzymasz formularz RMA na adres e-mail
  3. Zapakuj produkt z formularzem RMA i wyślij go do nas
  4. Naprawiamy i testujemy, a następnie odsyłamy w 2 tygodnie
Bez podatku
Inne dostępne opcje
Zamówienie zaległe u naszych dostawców
ATV630D37Y6
ATV630D37Y6 New factory sealed
99 w magazynie | Oczekiwany w ciągu 3 tygodnie
Potrzebujesz więcej?
ATV630D37Y6 Sterownik Częstotliwości jest zaprojektowany do optymalnej kontroli silników przemysłowych, oferując moc 37kW (lub 50KM) z wszechstronnymi opcjami napięcia od 500V do 690V.
Wybierz ATV630D37Y6 dla niezawodnej wydajności i efektywności w swoich zastosowaniach elektrycznych.
General
Manufacturer:
Schneider Electric
Range:
Altivar
Subrange:
630
Typ produktu:
Variable frequency drives
PLM
Faza produktu:
Active
Logistics
Wymiary (cm):
108 x 42 x 58
Waga:
52,00kg
Kod towaru:
Przepisy dotyczące kontroli wywozu:
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-88%
Water use
-57%