Indramat KDV2.2-100-220/300
SUPPLY MODULE FOR AC DRIVES SERIES: 2, VERSION: 2, RATED CUR
Stan
Jak działa zlecenie naprawy?
  1. Dodaj naprawę do koszyka i złóż zamówienie
  2. Otrzymasz formularz RMA na adres e-mail
  3. Zapakuj produkt z formularzem RMA i wyślij go do nas
  4. Naprawiamy i testujemy, a następnie odsyłamy w 2 tygodnie
Bez podatku
Potrzebujesz więcej?
Moduł zasilający KDV2.2-100-220/300 został zaprojektowany specjalnie do napędów AC w asortymencie produktów Indramat. Ten moduł oferuje wyjątkowe osiągi z nominalnym prądem wynoszącym 100A, efektywnie działając przy AC 220V i DC 300V.
SUPPLY MODULE FOR AC DRIVES SERIES: 2, VERSION: 2, RATED CURRENT: 100A, AC 220V, DC 300V
General
Manufacturer:
Indramat
Range:
ANAX
Subrange:
KDV
Typ produktu:
Power supply modules
PLM
Faza produktu:
Obsolete
Logistics
Waga:
15,20kg
Kod towaru:
Przepisy dotyczące kontroli wywozu:
N
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-88%
Water use
-57%