Indramat KDV2.2-100-220/300-220
SUPPLY MODULE FOR AC DRIVES SERIES: 2, VERSION: 2, RATED CURRENT:…
Stan
Jak działa zlecenie naprawy?
  1. Dodaj naprawę do koszyka i złóż zamówienie
  2. Otrzymasz formularz RMA na adres e-mail
  3. Zapakuj produkt z formularzem RMA i wyślij go do nas
  4. Naprawiamy i testujemy, a następnie odsyłamy w 2 tygodnie
Bez podatku
Potrzebujesz więcej?
KDV2.2-100-220/300-220 to niezawodny moduł zasilający zaprojektowany dla napędów AC serii ANAX. Opracowany przez Indramat, ten komponent został zaprojektowany, aby zapewnić optymalną wydajność w wymagających warunkach elektrycznych. Oferując prąd znamionowy 100A, działa efektywnie przy AC 220V i DC 300V, zapewniając solidne zasilanie dla Twoich zastosowań przemysłowych.
SUPPLY MODULE FOR AC DRIVES SERIES: 2, VERSION: 2, RATED CURRENT: 100A, AC 220V, DC 300V
General
Manufacturer:
Indramat
Range:
ANAX
Subrange:
KDV
Typ produktu:
Power supply modules
2nd item code:
R911233480
PLM
Faza produktu:
Obsolete
Logistics
Wymiary (cm):
46,50 x 30,80 x 20,00
Waga:
15,20kg
Kod towaru:
Przepisy dotyczące kontroli wywozu:
N
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-88%
Water use
-57%