Siemens 6SL3210-1NE15-8AG1
SINAMICS G120 Power Module PM230 with integrated Class A fil
Tell us what you need?
Conditie
Andere opties beschikbaar
Nabestellen bij onze leveranciers
6SL3210-1NE15-8AG1
6SL3210-1NE15-8AG1 New factory sealed
99 op voorraad | Verwacht binnen 5 weken
Meer nodig?
De PM230 power module werkt in een spanningsbereik van 380-480V AC en een frequentie van 50/60 Hz, en levert een nominaal vermogen van 1,5 kW met een maximale uitgangsspanning tot 550 V. Hij kan effectief omgaan met overbelastingsomstandigheden en biedt 2,2 kW bij 150% voor korte intervallen.
SINAMICS G120 Power Module PM230 with integrated Class A filter Degree of protection IP20 380-480 V 3 AC +10/-10% 47-63 Hz Power low overload: 2.2kW at 150% 3s, 110% 57s, 100% 240 s; Ambient temperature 0 to +40 -¦C (LO) 196x 73x 165 (HxWxD), FSA without Control Unit and operating unit released for CU240B/E-2 and CU230P-2 Firmware version V4.4 or higher
General
Fabrikant:
Siemens
Range:
Sinamics
Subrange:
G120
Soort artikel:
Power modules
PLM
Product fase:
Active
Drive
Netspanning:
380-480V AC
Netfrequentie:
50/60 Hz
Aantal fasen ingang:
3
Max.uitgangfrequentie:
550 Hz
Max. uitgangsspanning:
550 V
Nom. uitgangsstroom:
5.9 A
Nom. vermogen:
1.5 kW
Beschermingsgraad:
IP20
Logistics
Dimensies (cm):
7,30 x 16,50 x 19,60
Gewicht:
1,80kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-89%
Water use
-57%