ABB ACS580-01-293A-4
ACS580 GENERAL PURPOSE SERIES INVERTERS, ACS580 SERIES (3 PHASE…
Conditie
Hoe werkt een reparatieverzoek?
  1. Voeg de reparatie toe aan je winkelwagen en rond je bestelling af
  2. Je ontvangt een RMA-formulier per e-mail
  3. Verpak je product met het RMA-formulier en stuur het naar ons op
  4. We repareren en testen het, en sturen het daarna in 2 weken terug
Excl. BTW
Excl. BTW
Meer nodig?
De ABB ACS580-01-293A-4 is een krachtige frequentieregelaar voor algemene doeleinden, ontworpen voor driefasige netten van 380 tot 480 V. Met een vermogen van 160 kW en een nominale stroom van 293 A biedt deze inverter betrouwbare en efficiënte snelheidsregeling voor diverse industriële toepassingen.
ACS580 GENERAL PURPOSE SERIES INVERTERS, ACS580 SERIES (3 PHASE 380-480 V), CAPACITY: 160KW, CURRENT: 293A
General
Fabrikant:
ABB
Range:
ACS
Subrange:
580
Soort artikel:
General purpose inverters
PLM
Product fase:
Active
Logistics
Dimensies (cm):
30,00 x 96,50 x 39,30
Gewicht:
69,00kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-88%
Water use
-57%