ABB ACS880-01-038A-3+B056
ACS880 GENERAL PURPOSE SERIES AC DRIVES, ACS880-01 (3PHASE 3
Conditie
Hoe werkt een reparatieverzoek?
  1. Voeg de reparatie toe aan je winkelwagen en rond je bestelling af
  2. Je ontvangt een RMA-formulier per e-mail
  3. Verpak je product met het RMA-formulier en stuur het naar ons op
  4. We repareren en testen het, en sturen het daarna in 2 weken terug
Excl. BTW
Excl. BTW
Meer nodig?
De ACS880-01-038A-3+B056 is onderdeel van de ACS880 General Purpose Series AC Drives, speciaal ontworpen voor driefasige netsystemen van 380 tot 415 V. Deze hoogpresterende drive is ideaal voor een verscheidenheid aan toepassingen en biedt een robuuste capaciteit van 18,5 kW en een maximale stroom van 38 A. Met een IP 55-classificatie is deze drive goed beschermd tegen stof en water, wat hem geschikt maakt voor veeleisende omgevingen.
ACS880 GENERAL PURPOSE SERIES AC DRIVES, ACS880-01 (3PHASE 380-415 V) IP 55, CAPACITY: 18,5KW, CURRENT: 38A
General
Fabrikant:
ABB
Range:
ACS
Subrange:
880
Soort artikel:
AC drives
PLM
Product fase:
Active
Logistics
Dimensies (cm):
17,20 x 47,50 x 26,10
Gewicht:
10,00kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-88%
Water use
-57%