Schneider Electric ATV212HU22N4
Altivar 212 - Frequency controller - 2,2kW - 480V - 3F - EMC class C2…
Conditie
Excl. BTW
Excl. BTW
Transport- en afhandelingsinformatie
Express verzending en spoedorders
Andere opties beschikbaar
Nabestellen bij onze leveranciers
ATV212HU22N4_0
ATV212HU22N4 New factory sealed
99 op voorraad | Verwacht binnen 3 weken
Meer nodig?
Altivar 212 - Frequentieregelaar - 2,2kW - 480V - 3F - EMC klasse C2 - IP21
Altivar 212 - Frequency controller - 2,2kW - 480V - 3F - EMC class C2 - IP21
General
Fabrikant:
Schneider Electric
Range:
Altivar
Subrange:
212
Soort artikel:
Variable frequency drives
PLM
Product fase:
Active
Logistics
Dimensies (cm):
21,2 x 18,5 x 18
Gewicht:
1,95kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-89%
Water use
-57%