Schneider Electric ATV212HU75N4
Altivar 212 - Frequency converter - 7,5kW - 480V - 3F - Without EMC…
Conditie
Hoe werkt een reparatieverzoek?
  1. Voeg de reparatie toe aan je winkelwagen en rond je bestelling af
  2. Je ontvangt een RMA-formulier per e-mail
  3. Verpak je product met het RMA-formulier en stuur het naar ons op
  4. We repareren en testen het, en sturen het daarna in 2 weken terug
Cashback
Excl. BTW
Excl. BTW
Transport- en afhandelingsinformatie
Express verzending en spoedorders
Andere opties beschikbaar
Nabestellen bij onze leveranciers
ATV212HU75N4_0
ATV212HU75N4 New factory sealed
99 op voorraad | Verwacht binnen 3 weken
Meer nodig?
Introductie van de Altivar 212 Frequentieversteller, deskundig ontworpen voor industriële toepassingen die betrouwbare en efficiënte prestaties vereisen. Met een robuuste vermogenswaarde van 7,5 kW en een ingangsvoltage van 480V, is deze omvormer geschikt voor driefasige systemen en daarmee de ideale keuze voor uw operationele behoeften.
Altivar 212 - Frequency converter - 7,5kW - 480V - 3F - Without EMC filter - IP21
General
Fabrikant:
Schneider Electric
Range:
Altivar
Subrange:
212
Soort artikel:
Frequency converters
PLM
Product fase:
Active
Logistics
Dimensies (cm):
30,5 x 23,5 x 26,5
Gewicht:
6,11kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-88%
Water use
-57%