Schneider Electric ATV212WD45N4
Altivar 212 - Frequency controller - 45kW - 480V - 3F - EMC
Conditie
Hoe werkt een reparatieverzoek?
  1. Voeg de reparatie toe aan je winkelwagen en rond je bestelling af
  2. Je ontvangt een RMA-formulier per e-mail
  3. Verpak je product met het RMA-formulier en stuur het naar ons op
  4. We repareren en testen het, en sturen het daarna in 2 weken terug
Excl. BTW
Excl. BTW
Andere opties beschikbaar
Nabestellen bij onze leveranciers
ATV212WD45N4_0
ATV212WD45N4 New factory sealed
99 op voorraad | Verwacht binnen 3 weken
Meer nodig?
Ervaar ongeëvenaarde controle met de Altivar 212 - Frequentieregelaar, ontworpen om de prestaties van uw elektrische systemen te verbeteren. Dit robuuste model van 45kW werkt op 480V en is ontworpen voor 3-fase toepassingen, wat zorgt voor optimale efficiëntie en betrouwbaarheid.
Altivar 212 - Frequency controller - 45kW - 480V - 3F - EMC class C2 - IP55
General
Fabrikant:
Schneider Electric
Range:
Altivar
Subrange:
212
Soort artikel:
Variable frequency drives
PLM
Product fase:
Active
Logistics
Dimensies (cm):
111,4 x 44 x 46
Gewicht:
44,00kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-88%
Water use
-57%