Schneider Electric ATV312H037M2B
VARIABLE SPEED DRIVE ATV312 - 0.37KW - 1KVA - 41 W - 200..24
Conditie
Hoe werkt een reparatieverzoek?
  1. Voeg de reparatie toe aan je winkelwagen en rond je bestelling af
  2. Je ontvangt een RMA-formulier per e-mail
  3. Verpak je product met het RMA-formulier en stuur het naar ons op
  4. We repareren en testen het, en sturen het daarna in 2 weken terug
Excl. BTW
Excl. BTW
Meer nodig?
De Schneider Electric Altivar ATV312H037M2B is een compacte frequentieregelaar voor betrouwbare motorregeling in standaard industriële toepassingen. Met een nominaal vermogen van 0,37 kW en een 1-fase voedingsspanning van 200–240 V is deze frequentieregelaar geschikt voor kleine machines zoals transportbanden, pompen, ventilatoren en eenvoudige automatiseringsoplossingen.
VARIABLE SPEED DRIVE ATV312 - 0.37KW - 1KVA - 41 W - 200..240 V - 1-PHASE SUPPLY
General
Fabrikant:
Schneider Electric
Range:
Altivar
Subrange:
312
Soort artikel:
Variable frequency drives
PLM
Product fase:
Phase-Out
Logistics
Dimensies (cm):
7,20 x 14,50 x 12,20
Gewicht:
1,40kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-89%
Water use
-57%