Schneider Electric ATV630D22Y6
ATV630 - Frequency converter - 22kW/30HP - 500V/690V - IP00
Conditie
Hoe werkt een reparatieverzoek?
  1. Voeg de reparatie toe aan je winkelwagen en rond je bestelling af
  2. Je ontvangt een RMA-formulier per e-mail
  3. Verpak je product met het RMA-formulier en stuur het naar ons op
  4. We repareren en testen het, en sturen het daarna in 2 weken terug
Excl. BTW
Excl. BTW
Andere opties beschikbaar
Nabestellen bij onze leveranciers
ATV630D22Y6
ATV630D22Y6 New factory sealed
99 op voorraad | Verwacht binnen 3 weken
Meer nodig?
Deze variabele frequentie aandrijving levert een krachtige output van 22kW (30PK) en werkt efficiënt bij voltages van 500V tot 690V. De ATV630 is ontworpen voor uitzonderlijke prestaties in veeleisende omgevingen, met een IP00-classificatie die veelzijdige installatie-opties mogelijk maakt.
General
Fabrikant:
Schneider Electric
Range:
Altivar
Subrange:
630
Soort artikel:
Variable frequency drives
PLM
Product fase:
Active
Logistics
Dimensies (cm):
80 x 39,5 x 48,5
Gewicht:
31,00kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-88%
Water use
-57%