B&R 5AP1120.1215-C02
Automation panel display unit with touch-screen (single-touc
Conditie
Hoe werkt een reparatieverzoek?
  1. Voeg de reparatie toe aan je winkelwagen en rond je bestelling af
  2. Je ontvangt een RMA-formulier per e-mail
  3. Verpak je product met het RMA-formulier en stuur het naar ons op
  4. We repareren en testen het, en sturen het daarna in 2 weken terug
Excl. BTW
Excl. BTW
Meer nodig?
De Automatiseringspaneel Display-eenheid met een verfijnd 12,1 inch touchscreen is ontworpen om te voldoen aan de hoge eisen van de elektrische industrie. Dit model, 5AP1120.1215-C02, integreert naadloos in ABB- en B&R-toepassingen en biedt een hoge resolutie 1024x768 pixels display met levendige 16,7 miljoen kleuren voor optimale helderheid.
Automation panel display unit with touch-screen (single-touch) - ABB / B&R / BR / BandR (Automation Panel AP1000 series) - model MTO AP1120 TFT C XGA 12.1in T - 12.1" 1024x768pixels (XGA) TFT LCD 16.7M color display with LED backlight - IP65 / UL type 4X - Landscape flush mounting - equivalent to 5AP11201215C02
General
Fabrikant:
B&R
Range:
Automation Panel
PLM
Product fase:
Active
Logistics
Dimensies (cm):
36.20 x 28.40
Gewicht:
5,00kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
EAN:
N
CO2 eq
-95%
Resource use minerals and metals
-100%
Water use
-96%