Allen-Bradley 6181P-17NPXPH
PANEL PC, 17" TFT, NO TOUCH SCREEN, PERFORMANCE FEATURES, WI
Conditie
Hoe werkt een reparatieverzoek?
  1. Voeg de reparatie toe aan je winkelwagen en rond je bestelling af
  2. Je ontvangt een RMA-formulier per e-mail
  3. Verpak je product met het RMA-formulier en stuur het naar ons op
  4. We repareren en testen het, en sturen het daarna in 2 weken terug
Excl. BTW
Excl. BTW
Meer nodig?
De 6181P-17NPXPH Panel PC van Allen-Bradley is ontworpen voor toepassingen met hoge prestaties in de industrie. Met een 17" TFT-display zonder aanraakscherm, is dit model gericht op duurzaamheid en betrouwbaarheid.
Aangedreven door Windows XP, beschikt het systeem over een P3 1.2GHz-processor, 256MB RAM en een 20GB HDD, wat een efficiënte werking voor verschillende HMI-softwaretoepassingen garandeert.
PANEL PC, 17" TFT, NO TOUCH SCREEN, PERFORMANCE FEATURES, WINDOWSXP, P3 1.2GHZ, 256MB, 2.5" 20GB, SLIM FDD, SLIM DVD-ROM, HMI SOFTWARE