Siemens 6SL3210-5BE13-7CV0
SINAMICS V20 380-480V3AC-15/+10% 47-63Hz Rated power 0.37 kW with…
Conditie
Excl. BTW
Excl. BTW
Transport- en afhandelingsinformatie
Express verzending en spoedorders
Andere opties beschikbaar
Nabestellen bij onze leveranciers
6SL3210-5BE13-7CV0_0
6SL3210-5BE13-7CV0 New factory sealed
99 op voorraad | Verwacht binnen 3 weken
Meer nodig?
SINAMICS V20 380-480V3AC-15/+10% 47-63Hz Nominaal vermogen 0,37 kW met 150% overbelasting gedurende 60 sec. Geïntegreerd filter C3 I/O-interface: 4 DI, 2 DO, 2 AI, 1 AO Veldbus: USS/MODBUS RTU met ingebouwde BOP Beschermingsgraad IP20/UL Op Variabel: FSA 90x 150x 146 (BxH
SINAMICS V20 380-480V3AC-15/+10% 47-63Hz Rated power 0.37 kW with 150% overload for 60 sec. Integrated filter C3 I/O interface: 4 DI, 2 DO, 2 AI, 1 AO Fieldbus: USS/MODBUS RTU with built-in BOP Degree of protection IP20/UL Op Variable: FSA 90x 150x 146 (BxH
General
Fabrikant:
Siemens
Range:
Sinamics
Subrange:
V20
Soort artikel:
Variable frequency drives
PLM
Product fase:
Phase-Out
Drive
Netspanning:
380-480V AC
Netfrequentie:
50/60 Hz
Aantal fasen ingang:
3
Max.uitgangfrequentie:
550 Hz
Max. uitgangsspanning:
480 V
Nom. uitgangsstroom:
1.3 A
Beschermingsgraad:
IP20
Beschermingsgraad:
IP20
Logistics
Dimensies (cm):
9,00 x 14,55 x 15,00
Gewicht:
0,90kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-89%
Water use
-57%