ABB ACS880-01-061A-3+P940+E201
ACS880 GENERAL PURPOSE SERIES AC DRIVES, ACS880-01 (3PHASE 3
Conditie
Hoe werkt een reparatieverzoek?
  1. Voeg de reparatie toe aan je winkelwagen en rond je bestelling af
  2. Je ontvangt een RMA-formulier per e-mail
  3. Verpak je product met het RMA-formulier en stuur het naar ons op
  4. We repareren en testen het, en sturen het daarna in 2 weken terug
Excl. BTW
Excl. BTW
Meer nodig?
De ABB ACS880-01-061A-3+P940+E201 is een geavanceerde AC-aandrijving die is ontworpen om te voldoen aan de eisen van industriële toepassingen. Dit model biedt uitzonderlijke prestaties met een capaciteit van 30 kW en een stroomsterkte van 61 A. Compatibel met driefasige stroomvoorzieningen van 380 tot 415 V, zorgt het voor betrouwbare werking onder verschillende bedrijfsomstandigheden.
ACS880 GENERAL PURPOSE SERIES AC DRIVES, ACS880-01 (3PHASE 380-415 V) IP 21, CAPACITY: 30KW, CURRENT: 61A
General
Fabrikant:
ABB
Range:
ACS
Subrange:
880
Soort artikel:
AC drives
Logistics
Dimensies (cm):
20,30 x 57,60 x 27,40
Gewicht:
18,50kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-88%
Water use
-57%