Schneider Electric ATV212H075N4
Altivar 212 - Frequency controller - 0,75kW - 480V - 3F - EM
Conditie
Excl. BTW
Excl. BTW
Transport- en afhandelingsinformatie
Express verzending en spoedorders
Andere opties beschikbaar
Nabestellen bij onze leveranciers
ATV212H075N4_0
ATV212H075N4 New factory sealed
99 op voorraad | Verwacht binnen 3 weken
Meer nodig?
De Altivar 212 is een krachtige frequentiecontroller die is ontworpen voor optimale regeling in een breed scala aan toepassingen. Met een vermogenswaarde van 0,75 kW en een driefasige invoer van 480V, garandeert deze variabele frequentieomvormer een soepele werking en energie-efficiëntie.
Altivar 212 - Frequency controller - 0,75kW - 480V - 3F - EMC class C2 - IP21
General
Fabrikant:
Schneider Electric
Range:
Altivar
Subrange:
212
Soort artikel:
Variable frequency drives
PLM
Product fase:
Active
Logistics
Dimensies (cm):
21,5 x 18 x 18,5
Gewicht:
1,94kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-89%
Water use
-57%