Schneider Electric ATV630D75Y6
ATV630 - Frequency inverter - 75kW/100HP - 500V/690V - IP00
Conditie
Hoe werkt een reparatieverzoek?
  1. Voeg de reparatie toe aan je winkelwagen en rond je bestelling af
  2. Je ontvangt een RMA-formulier per e-mail
  3. Verpak je product met het RMA-formulier en stuur het naar ons op
  4. We repareren en testen het, en sturen het daarna in 2 weken terug
Excl. BTW
Excl. BTW
Andere opties beschikbaar
Nabestellen bij onze leveranciers
ATV630D75Y6
ATV630D75Y6 New factory sealed
99 op voorraad | Verwacht binnen 3 weken
Meer nodig?
Introductie van de ATV630D75Y6 frequentieomvormer van Schneider Electric, een toonaangevende oplossing op het gebied van variabele frequentieomvormers. Ontworpen voor efficiëntie en betrouwbaarheid, levert deze omvormer een robuuste prestatie van 75kW/100PK met een voedingsspanningsbereik van 500V tot 690V.
Met zijn IP00-classificatie is de ATV630D75Y6 ontworpen voor optimale werking in gecontroleerde omgevingen. De compacte afmetingen van 120 x 50 x 61 mm maken het een geschikte keuze voor verschillende industriële toepassingen, waardoor naadloze integratie in bestaande systemen mogelijk is.
General
Fabrikant:
Schneider Electric
Range:
Altivar
Subrange:
630
Soort artikel:
Variable frequency drives
PLM
Product fase:
Active
Logistics
Dimensies (cm):
120 x 50 x 61
Gewicht:
50,50kg
Statistieknummer:
Export codering (ECCN):
N
EAN:
CO2 eq
-63%
Resource use minerals and metals
-88%
Water use
-57%