ABB FPR3312101R0026
Conditie
Hoe werkt een reparatieverzoek?
  1. Voeg de reparatie toe aan je winkelwagen en rond je bestelling af
  2. Je ontvangt een RMA-formulier per e-mail
  3. Verpak je product met het RMA-formulier en stuur het naar ons op
  4. We repareren en testen het, en sturen het daarna in 2 weken terug
Cashback
Excl. BTW
Excl. BTW
Transport- en afhandelingsinformatie
Express verzending en spoedorders
Meer nodig?
De FPR3312101R0026 van ABB is een geavanceerde Binaire Uitgangseenheid, speciaal ontworpen voor industriële toepassingen die betrouwbare energiebeheer vereisen. Deze eenheid heeft acht relaisuitgangen, die tot 250 VAC / 2A kunnen hanteren, en zorgt voor optimale prestaties, zelfs in de meest veeleisende omstandigheden.
Met een compact ontwerp van 12,70 x 12,70 x 15,20 cm past deze eenheid naadloos in verschillende setups en biedt een eenvoudige oplossing voor het bedienen van hoogspanningsapparatuur. De 120 VAC-uitgang biedt veelzijdigheid voor een breed scala aan toepassingen.